تبلیغات
4040E - مشاور و حامی اصلی مالی اوباما مردم ایران را «حرام‎زاده» خطاب کرد !
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
4040E
توهین بی‎سابقه دموکرات‎ها به مردم ایران از زبان مشاور یهودی اوباما
مشاور و حامی اصلی مالی اوباما مردم ایران را «حرام‎زاده» خطاب کرد
سابان: بجای نتانیاهو باشم ایران را بمباران می‎کنم

مشاور ویژه اوباما در امور خاورمیانه و حامی اصلی مالی او در انتخابات سال 2012 در اظهارات بی‎شرمانه‎ای، مردم ایران را «حرام‎زاده» خطاب کرده و اعلام کرد که اگر بجای نتانیاهو باشد، آنها را بمباران خواهد کرد.

به گزارش رجانیوز، حایم سابان ، سرمایه‎دار دموکرات آمریکایی که اصالتاً اسرائیلی بوده و از پدر و مادری اسرائیلی متولد شده است، در کنفرانس شورای یهودیان آمریکا در اظهاراتی مقابل شلدون ادلسون، دیگر سرمایه دار جمهوریخواه آمریکایی گفت در صورتی که مذاکرات هسته ای ایران برای اسرائیل نتیجه ای نامساعد در پی داشته باشد، اگر جای نتانیاهو باشم، به ایران حمله خواهم کرد.

وی (در کمال بی شرمی و با الفاظی قبیح) در اظهارات خود مقابل ادلسون در هتل هیلتون واشنگتن گفت: اگر به جای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل باشم، در صورتیکه غرب با ایران توافقی نماید که از نظر وی برای اسرائیل خطرناک به حساب بیاید، «این حرام‎زاده‎ها را بمباران خواهم کرد».

این درحالی است که سابان در انتخابات سال 2012 حمایت مالی گسترده ای از باراک اوباما نموده و در سال 2008 نیز از هواداران هیلاری کلینتون به حساب می آمد.

وی ضمن اظهار امیدواری برای اینکه لایحه ی پیشنهادی سناتور لیندسی گراهام درخصوص رأی آری یا نه به توافق بالقوه با ایران، با موافقت نمایندگان مواجه شود، گفت: «ما باید گام هایی را بر می داشتیم که نشان دهد ما، ایالات متحده آمریکا، با کسی شوخی نداریم و در کار خود جدی هستیم».

وی تأکید کرد، گزینه نظامی باید «واقعاً یک گزینه باشد نه فقط یک لقلقه زبان».

توهین بی‎سابقه این سرمایه‎دار بزرگ دموکرات – یهودی امریکا به مردم ایران در شرایطی مطرح شده است که چندی پیش وندی شرمن، یکی دیگر از سیاستمداران دموکرات امریکا نیز ژنتیک مردم ایران را فریبکار خوانده بود.

این در حالی است که برخی جریانات رسانه‎ای در تلاش هستند تا مواضع جریان دموکرات نسبت به ایران را معتدل‎تر از جمهوری‎خواهان امریکایی عنوان کنند، حال آنکه سابقه سی و پنج ساله پس از انقلاب نشان داده است اقدامات توام با کینه دموکرات‎ها نسبت به ایران بسیار گسترده‎تر از جمهوری‎خواهان امریکایی بوده است به نحوی که از میان 18 فرمان اجرایی رئیس جمهور امریکا بر علیه ایران پس از انقلاب، تعداد 9 فرمان توسط باراک اوبامای دموکرات به امضاء رسیده است.

قطعا لازم است توهین کم‎سابقه مشاور رئیس جمهور امریکا به مردم ایران، با پاسخ محکم و جدی دستگاه دیپلماسی کشور مواجه شود تا روشن شود که بواسطه کدام رویکرد، سیاستمداران امریکایی به چنین گستاخی و وقاحتی رسیده اند که به خود اجازه دهند نسبت به مردم ایران اینگونه سخن بگویند.
برچسب ها: اوباما، «حرام‎زاده»، سابان، نتانیاهو، دموکرات آمریکایی، حایم سابان،
درباره وبلاگ
غیرت حق طلبی داشته باشیم

اگر عاشق حق نشوی، گاهی از اوقات بین حق و باطل را تشخیص نمی‌دهی و این مجازات کسانی است که حق را شناختند، اما عاشق آن نشدند. اگر از باطل نفرت نداشته باشی، گاهی از اوقات بین حق و باطل را تشخیص نمی‌دهی و این مجازات کسانی است که باطل را شناختند اما از آن نفرت پیدا نکردند. غیرت حق طلبی، آدم را در راه حق حفظ می‌کند.
bayanmanavi.ir
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما ؛ ربا ( " جنگ با خدا " ) تا چه اندازه مشکل و معضل اصلی و اساسی نظام اقتصادی حاکم بر جهان است؟
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

قالب وبلاگ

Reba.ir