تبلیغات
4040E - مقدمه چینی صهیونیست‌ها برای جنگ جدید با حزب الله
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
4040E

یکی از فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی گفت: زمان جنگ با حزب الله در حال فرارسیدن است.

به گزارش مصاف، روزنامه معاریو چاپ تل آویو به نقل از یکی از فرماندهان عالی رتبه ارتش رژیم صهیونیستی که فرماندهی یگان های شمالی این
رژیم را بر عهده دارد، از نزدیک شدن موعد جنگ با حزب الله سخن گفت.
این فرمانده ارتش اسرائیل که خواست نامش افشا نشود، با بیان این که در این جنگ احتمال دارد حزب الله غافلگیری های جدیدی را رو کند، افزود: ارتش اسرائیل در خود آمادگی برای مقابله در برابر هر نوع اقدامی را ایجاد کرده است.

در این مصاحبه فرمانده صهیونیستی درباره احتمال مشارکت ارتش سوریه در این جنگ به نفع حزب الله نیز گفت: احتمال دارد که بشار اسد به نفع حزب الله وارد جنگ شود و این احتمال بعید نیست، اما با توجه به درگیری در داخل سوریه و اقدامات مسلحانه مخالفان سوری این احتمال را می دهیم که اسد برای جلوگیری از تقسیم نیروی خود در جبهه داخلی از این اقدام صرف نظر کند.

چندی پیش نیز «موشه یعلون» وزیر دفاع رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در جمع اعضای یکی از یگان های ارتش این رژیم از آنها خواسته بود تا خود را در برابر هر نوع احتمال از جمله جنگ با حزب الله و یا حمله دوباره به غزه آماده کنند.
برچسب ها: مقدمه، چینی، صهیونیست‌ها، برای جنگ، جدید، حزب الله، «موشه یعلون»،
درباره وبلاگ
غیرت حق طلبی داشته باشیم

اگر عاشق حق نشوی، گاهی از اوقات بین حق و باطل را تشخیص نمی‌دهی و این مجازات کسانی است که حق را شناختند، اما عاشق آن نشدند. اگر از باطل نفرت نداشته باشی، گاهی از اوقات بین حق و باطل را تشخیص نمی‌دهی و این مجازات کسانی است که باطل را شناختند اما از آن نفرت پیدا نکردند. غیرت حق طلبی، آدم را در راه حق حفظ می‌کند.
bayanmanavi.ir
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما ؛ ربا ( " جنگ با خدا " ) تا چه اندازه مشکل و معضل اصلی و اساسی نظام اقتصادی حاکم بر جهان است؟
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

قالب وبلاگ

Reba.ir